اهمیت استفاده از خدمات مشاوره «سایت Fundsforstudy.ir»

قدم‌گذاشتن در مسیر پر پیچ‌و‌خم اخذ پذیرش تحصیلی و گرفتن کمک‌هزینه‌های مربوطه از دانشگاه‌های خارجی، علاوه بر نیاز به برخورداری از استعدادهای اولیه، مستلزم مطالعه فراوان و شناختن دقیق مسیر فوق است. فردی که خواهان به‌دست‌آوردن چنین موقعیت‌هایی است، لازم است پس از بررسی‌های فراوان و شناسایی فرصت‌های تحصیلی، شروع به تلاش برای کسب آن‌ها نماید. اما بدون شک، برای پای‌گذاشتن در چنین مسیر سختی، استفاده از راهنمایی‌های یک شخص باتجربه که خود، بارها مسیر فوق‌الذکر را رفته باشد، شانس موفقیت فرد را بسیار بالا می‌برد.

 

در همین‌راستا و با توجه به این‌که در طول سال‌های فعالیت وب‌سایت Fundsforstudy.ir، همواره تقاضاهای بسیاری برای کسب مشاوره و کمک به متقاضیان دریافت می‌کردیم، اکنون بسیار خوشوقتیم که اعلام نماییم این امکان از طریق سایت ما فراهم شده است.

 

آقای دکتر محمدرضا دلفیه به عنوان مدیر و موسس سایت «معرفی بورس‌های تحصیلی»، مولف کتاب «بورس تحصیلی» و همچنین برنده «بورس Endeavour دولت استرالیا در سال 2012» با تجربه چندین‌ساله‌ای که در زمینه اخذ پذیرش تحصیلی و شناسایی بورس‌های مختلف دولتی و خصوصی از سرتاسر دنیا دارند، هم‌اکنون آماده کمک به متقاضیان در قالب مشاوره‌های تخصصی از طریق تلفن و اسکایپ هستند.

 

بدین‌منظور، دوستانی که تمایل به دریافت راهنمایی جامع در خصوص اخذ پذیرش تحصیلی در مقاطع مختلف لیسانس، فوق‌لیسانس و دکترا و همچنین بورس‌های گوناگون دارند، می‌توانند پس از پرداخت هزینه مشاوره و گرفتن عکس از فیش واریزی یا اسکرین‌شات از صفحه مربوطه، اطلاعات خود را در «فرم درخواست مشاوره» زیر این مطالب، وارد نموده و درخواست خود را ثبت نمایند. پس از ثبت اطلاعات توسط شما، زمان مشاوره و شماره تلفن یا آی‌دی اسکایپ به شما اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 

 

مدت زمان مشاوره و هزینه

 

زمان مشاوره: تا 30 دقیقه (بین ساعت 16 تا 19 هر روز به جز جمعه و روزهای تعطیل رسمی)

 

هزینه مشاوره: 100 هزار تومان

 

نحوه مشاوره: از طریق تلفن یا اسکایپ (اگر تماس تلفنی را انتخاب نمایید، برقراری تماس از سوی شما خواهد بود. لذا ارتباط از طریق اسکایپ، ترجیح داده می‌شود.)

 

 

اگر هنوز هم درخصوص نحوه انجام مشاوره، سوال یا ابهامی دارید، لطفا سوال خود را در قالب پیام متنی یا صوتی به شماره زیر، واتس‌اپ یا تلگرام کنید. لطفا توجه بفرمایید که در حال حاضر، امکان پاسخ به تماس تلفنی و پیامک وجود ندارد. لذا همان‌طور که گفته شد، صرفا از پیام متنی یا صوتی استفاده نمایید. ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

 

شماره واتس‌اپ و تلگرام: 09107650319

آی‌دی تلگرام: fundsforstudyadmin@

 

 

 

 

نحوه ثبت درخواست برای مشاوره

 

برای ثبت درخواست، ابتدا فرم درخواست زیر را تکمیل نموده و روی دکمه «ارسال» کلیک نمایید. سپس در اسرع وقت، هزینه مشاوره را به شماره کارت ذیل واریز کرده و سپس فیش واریزی یا اسکرین‌شات مربوطه را به شماره واتس‌اپ یا تلگرام ارائه‌شده، ارسال نمایید. ما در سریع‌ترین زمان ممکن، روز و ساعت مشاوره را تعیین و به شما اطلاع‌رسانی خواهیم کرد:

 

مبلغ: 100 هزار تومان

 

شماره کارت: 2562-1723-1411-6362   ...   (6362141117232562)

 

نام بانک: آینده

 

نام دارنده کارت: محمدرضا دلفیه

 

...

 

شماره واتس‌اپ و تلگرام: 09107650319

آی‌دی تلگرام: fundsforstudyadmin@