اهمیت استفاده از خدمات مشاوره «سایت Fundsforstudy.ir»

قدم‌گذاشتن در مسیر پر پیچ‌و‌خم اخذ پذیرش تحصیلی و گرفتن کمک‌هزینه‌های مربوطه از دانشگاه‌های خارجی، علاوه بر نیاز به برخورداری از استعدادهای اولیه، مستلزم مطالعه فراوان و شناختن دقیق مسیر فوق است. فردی که خواهان به‌دست‌آوردن چنین موقعیت‌هایی است، لازم است پس از بررسی‌های فراوان و شناسایی فرصت‌های تحصیلی، شروع به تلاش برای کسب آن‌ها نماید. اما بدون شک، برای پای‌گذاشتن در چنین مسیر سختی، استفاده از راهنمایی‌های یک شخص باتجربه که خود، بارها مسیر فوق‌الذکر را رفته باشد، شانس موفقیت فرد را بسیار بالا می‌برد.

در همین‌راستا و با توجه به این‌که در طول سال‌های فعالیت وب‌سایت Fundsforstudy.ir، همواره تقاضاهای بسیاری برای کسب مشاوره و کمک به متقاضیان دریافت می‌کردیم، اکنون بسیار خوشوقتیم که اعلام نماییم این امکان از طریق سایت ما فراهم شده است.

آقای دکتر محمدرضا دلفیه به عنوان مدیر و موسس سایت «معرفی بورس‌های تحصیلی»، مولف کتاب «بورس تحصیلی» و همچنین برنده «بورس Endeavour دولت استرالیا در سال 2012» با تجربه چندین‌ساله‌ای که در زمینه اخذ پذیرش تحصیلی و شناسایی بورس‌های مختلف دولتی و خصوصی از سرتاسر دنیا دارند، هم‌اکنون آماده کمک به متقاضیان در قالب مشاوره‌های تخصصی از طریق تلفن و نرم‌افزارهای ارتباطی مثل اسکایپ و گوگل میت هستند.

بدین‌منظور، دوستانی که تمایل به دریافت راهنمایی جامع در خصوص اخذ پذیرش تحصیلی در مقاطع مختلف لیسانس، فوق‌لیسانس و دکترا و همچنین بورس‌های گوناگون دارند، می‌توانند پس از پرداخت هزینه مشاوره، تصویر فیش واریزی را به شماره واتس‌اپ یا تلگرام ارسال کرده و درخواست خود را ثبت نمایند. پس از انجام این کار، جهت انجام هماهنگی مشاوره، با شما تماس گرفته خواهد شد.

مدت زمان مشاوره و هزینه

زمان مشاوره: 30 تا 45 دقیقه

هزینه مشاوره: 300 هزار تومان

نحوه مشاوره: از طریق تلفن یا نرم‌افزارهای ارتباطی مثل اسکایپ و گوگل میت (اگر تماس تلفنی را انتخاب نمایید، برقراری تماس از سوی شما خواهد بود. لذا ارتباط از طریق نرم‌افزارهای ارتباطی ترجیح داده می‌شود.)

 

اگر هنوز هم درخصوص نحوه انجام مشاوره، سوال یا ابهامی دارید، لطفا نام و شماره تماس خود را در واتس‌اپ، تلگرام یا اینستاگرام برای ما ارسال نموده یا به یکی از شماره‌های 09107650319 یا 09107650391 پیامک نمایید.  ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهیم گرفت.

 

شماره واتس‌اپ و تلگرام: 09107650319

آی‌دی تلگرام: fundsforstudy@

آی‌دی اینستاگرام: fundsforstudy@

اطلاعات پرداخت هزینه مشاوره

مبلغ: 300 هزار تومان

شماره کارت: 2562-1723-1411-6362   ...   (6362141117232562)

نام بانک: آینده

نام دارنده کارت: محمدرضا دلفیه

 

منتظر تماس شما هستیم

تا با ارائه یک مشاوره باکیفیت و ارزشمند، به شما در انتخاب مسیر درست مهاجرت تحصیلی کمک کنیم.